Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De nieuwe koloniale leeslijst door Rasit Elibol Nu standbeelden sneuvelen en het Nederlandse koloniale verleden opnieuw tegen het licht wordt gehouden, is het hoog tijd om ons weer te verdiepen in de kolonial... »
Gedachten door Rutger Willem Weemhoff Aforismen, redenaties, boude beweringen, essays. Met onder meer: inleidingen op de filosofie van de dood, modern fascisme, de vrije wil en het toeval, kunst, in... »
Hermans Honderd door Ik schrijf omdat ik in iedere gedachte die ik vergeet, verloren ga.Willem Frederik Hermans Honderd jaar geleden, op 1 september 1921, werd Willem Frederik Herma... »
De Grote Vlaamse Striproman door DE GROTE VLAAMSE STRIPROMAN, bestaat die wel?Met de opkomst van de graphic novel is het overduidelijk dat strips niet langer strips zijn. Of men stripromans nu ... »