Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Harold de draak door Barni Mohamed Draken zijn in verhalen vaak ‘de slechterik’ en worden bestreden door de held. Maar wat als je draken helemaal niet zo wilt zien? Wat als je een ander beeld van... »
Ik hou niet van boeken door Emma Perry Er was eens een meisje...Of nee, er is nu een meisje, genaamd Mila.Ze gebruikt boeken voor van alles en nog wat, van jongleren tot sleeën. Maar boeken lezen? NO... »
Stink en Stank gaan hun neus achterna door Hans Bruinzeel Als kind luisterde illustrator Hans Bruinzeel al naar verhalen over Stink en Stank. Op zondagochtend vertelde zijn vader in ‘het grote bed’ over de avonturen va... »
Mijn schaduw is roze door Scott Stuart Mijn schaduw is roze is een prachtig prentenboek over genderidentiteit, zelfacceptatie, gelijkheid en diversiteit. De inspiratie voor zijn verhaal vond Scott bi... »