Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Als de lente komt door Gerda van Wageningen Marthe heeft een nare periode achter de rug, die heel haar leven op zijn kop heeft gezet. Net als ze denkt eindelijk in rustiger vaarwater te komen, ontdekt ze ... »
Een kwestie van karakter door Henny Thijssing-Boer Het hele dorp was ondersteboven van de dood van Gerlof Kuper. Zo jong nog en ook met zijn jonge vrouw Annelot waren ze zeer begaan. Korte tijd later besluit Ann... »
Deze kinderen hebben geen vader door L. Erkelens Alleen verkrijgbaar als E-book; De jonge weduwe Eline Refting blijft na de dood van haar man Wim met twee kleine dochtertjes achter. Ze besluit een kosthuis te ... »
Saksisch bloed door Vlaamse aderen door Rosita de Bakker -van Roeyen Saksisch bloed door Vlaamse aderendoor Rosita van RoeyenDit boek is een autobiografische familiekroniek in drie delen. Deel 1 begint in 1943 als de vader van d... »
De Sunici door Ruud Offermans De naamsverklaring van Schinnen, waartoe Wolfhagen en Nagelbeek behoren, is als volgt: ca. 1175 Schinne, 1208 Scinne, 1211 Skines. Oorspronkelijk een waternaam,... »
Jaren van onzekerheid door Johanne A. van Archem Gerrit Bortink is een man met 'gouden handjes'. Hij werkt als monteur bij de textielfabriek als hij wordt opgehaald om een machine te repareren in Enschede. Zij... »