Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De laatste Kathaar door Robert Bridgeman Vervloekt zijn al hun ledematen Vervloekt zijn zij als ze staan, als ze zitten en als ze liggen Mogen zij begraven worden met honden en ezels Mogen de roofzucht... »
Godsgeschenk door Jacques van der Borght Een advocaat ontmoet een mysterieuze vrouw in de trein. Er ontstaat een romance maar wie is zij eigenlijk? Alles blijkt anders en dan is er ook nog eens een kin... »
Bij mijn weten door Fred Teunissen <p>In dit boekje beschrijft de auteur vier levensbeschouwelijke
‘realisaties’. Aan de hand van korte autobiografische schetsen,
gedichten, signaleringen en com... »
Mechanische oase door Nina Janmaat Na de Derde Wereldoorlog in 2032 en stormvloeden die de aarde in 2035 onbewoonbaar maakten, leven in 2054 de laatste 20.000 overlevenden in het afgeschermde oor... »