Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Riverside Tower Antwerp door Marc Dubois De Riverside Tower is een van de drie grote woontorens op Antwerpen linkeroever, ontworpen door Léon Stynen en Paul De Meyer. Dit jaar is de RIVERSIDE TOWER van... »
Moderne Nederlandse gerechtsgebouwen door Ros Floor Dit boek behandelt de moderne Nederlandse gerechtsgebouwen vanuit het gebruikersperspectief. Wat waren de redenen om het recente bouwprogramma uit te voeren en ... »
Eindhoven Variomatic door Herman Kerkdijk Eindhoven Variomatic verhaalt over een zoektocht naar wat deze stad in haar ruimtelijke verschijningsvorm bijzonder maakt. De vraag is of met alle superplannen... »
Weer verandert alles door André Rodenburg Weer verandert alles is een uitnodiging en handvat om in gesprek te gaan over de klimaatbestendige toekomst van de stad.Door klimaatverandering neemt de kans op... »
Weer verandert alles door André Rodenburg & Vera Konings Weer verandert alles is een uitnodiging en handvat om in gesprek te gaan over de klimaatbestendige toekomst van de stad.Door klimaatverandering neemt de kans op... »
Vrouwen in Architectuur door Catja Edens, Charlotte Thomas & Hilde Heynen Documents and Histories is de eerste publicatie in de nieuwe serie Vrouwen in architectuur. Met deze reeks belicht nai010 uitgevers ontbrekende stemmen in de ar... »
Waardevolle Wijken door Els Leclercq & Mo Smit In Waardevolle Wijken staan pionierende, collectief gedragen initiatieven centraal die gericht zijn op het sluiten van één of meerdere grondstofkringlopen op bu... »
Bouwen met een positieve footprint door Vincent van der Meulen Is de wereld beter af met jouw gebouw? 'Nee' is het antwoord in 99,9% van de gevallen. Bijna elk gebouw vervuilt de lucht, water, bodem en schaadt de biodiversi... »