Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Egypte door Dan Richardson ONTDEK elk deel van Egypte en maak daarbij gebruik van de heldere plattegronden en kaartjes.BEPAAL wat je wilt zien en laat je daarbij inspireren door de mooie ... »
Kenia, Tanzania en Zanzibar door Arjen Westra & Bas Vlugt In Kenia, Tanzania en Zanzibar zijn alle mogelijk denkbare Afrikaanse landschappen vertegenwoordigd. Van het tropisch regenwoud van Kagamega Forest tot de woest... »
De geheimen van de maasai door Ton van der Lee De Maasai zijn een van de bekendste, maar ook geheimzinnigste volkeren van Afrika. Zij zijn hardnekkig blijven vasthouden aan hun oude, nomadische gebruiken en ... »
Gambia en Senegal door Guido Derksen Voor mensen die geïnteresseerd zijn in de Afrikaanse cultuur fungeert Gambia steeds meer als de poort naar West-Afrika. <br/>Grote buur Senegal is objectief gez... »
Te gast in Tanzania door Mieke Kuiters, Piet Hermans & Suzanne Heuts Samengesteld door en voor reizigers: verhalen van auteurs die er gewoond of gereisd hebben. Met veel insiders informatie over land en bevolking. Om je bezoek no... »
Wereldwijzer Namibie en Botswana door Paul de Waard De Wereldwijzer Reisgids Namibië & Botswana geeft je veel praktische informatie en tips over deze Afrikaanse landen. Naast achtergrondinformatie over de geschie... »
Safari! door Arjen Westra & Bas Vlugt In deze bijzondere Dominicus-gids worden uiteenlopende safari's besproken in twaalf Afrikaanse landen: onder meer Kenia, Tanzania, Oeganda, Namibië, Zuid-Afrika... »
Tsjaad, het hart van Afrika door Edouard Kessely De relatieve onbekendheid van Tsjaad onder Nederlanders en meer in...... »
Senegal/Gambia door Hachette Praktische en overzichtelijke gids voor elke zelfstandige reiziger die weet wat hij wil;;;Met een ruim aanbod aan adresjes voor elk budget. Trotter mikt op alle... »