Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De geboorte van de Trooster door Anne van Amstel Met de trage hartslag van een vinviszwemt Parakleta haar baan om de aarde.In De geboorte van de Trooster gaan we de kosmos in, vondeling Lili achterna. Ze is ee... »
Op de rand van stilte door Willy Troch Soms is het leven geen verklaring, maar een beweging: licht dat langs muren glijdt, regen die onverwacht valt, een stad die in het duister een tweede gezicht kr... »
In de stilte die blijft door Willy Troch In In de stilte die blijft ontvouwt zich een poëtische wereld waarin waarnemen belangrijker is dan verklaren, en luisteren voorafgaat aan spreken. De bundel bes... »
In de stilte draagt het leven door Willy Troch Wat gebeurt er wanneer de wereld zachter wordt en de woorden hun gewicht verliezen?In de stilte draagt het leven is een poëtische reis door innerlijke landschap... »
Waar stilte woorden vindt door Willy Troch Waar stilte woorden vindt is een bundel waarin korte gedichten en beschouwende teksten elkaar afwisselen en verdiepen. Vanuit stilte ontstaat taal, niet om te d... »
In de schaduw groeit licht door Willy Troch In In de schaduw groeit licht ontvouwt zich een poëtisch landschap waarin woorden luisteren voordat zij spreken. Deze bundel brengt gedichten samen met poëtisch... »
De taal van de nacht door Willy Troch Deze bundel is een verzameling korte gedichten en poëtische prozateksten die samen een innerlijk landschap vormen. Nacht en dag, stilte en beweging, liefde en g... »
SPELEN MET WOORDEN door Elle Werners Citaat uit een recensie van Eline van der Boog:'In het vrij associëren ligt een kracht verscholen om de realiteit behapbaar en wellicht zelfs dragelijk te maken... »