Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
'Sterren in de tijd' deel 2 door Annelies Vollmann Joodse dichteres volgt haar niet-joodse man die voor de nazi's moet vluchten. Het leven in Zaandam tot de deportatie in 1941. Amsterdam tijdens de oorlog. Het (... »
'Sterren in de tijd' deel 1 door Annelies Vollmann Persoonlijk verhaal n.a.v. dagboek, gedichten, brieven. Tevens een omschrijving van mensen en gebeurtenissen in Duitsland en Europa 1920-1934. Deel 2 is period... »
K3 : Wij zijn BFF’s! door In dit hartverwarmende invulboek kun je alles kwijt over je grootste dromen, je passies, je diepste geheimen en je mooiste vriendschappen. Maar dit boek is niet... »
K3 : poezie - Een nieuw begin door Laat deze K3 poëzie door je familie en je vrienden invullen en verzamel boodschappen om te koesteren en nooit te vergeten.... »
Adresboek door In dit fraai vormgegeven adresboek kun je alle adressen en telefoonnummers bewaren in stijl. De handige tabs helpen je om snel de gegevens die je zoekt terug te... »