Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De basis-Nederlands-Arabisch voor alle niveaus door A. Saleh De Basis voor alle niveaus is onderdeel van een complete zelfstudiecursus voor Arabischsprekenden die zichzelf de Nederlandse taal willen aanleren en is nuttig ... »
Over Lucebert door H. Groenewegen Lucebert (1924-1994) is de keizer van de zintuiglijke poëzie. Hij is de dichter van het sprekende en het luisterende woord, een ziener die met zijn ogen proeft... »
De vreemde vertoond door J. Verberckmoes Toneelvoorstellingen in de colleges feesten met overal in de stad grootvertoon opzienbarende parades en vuurwerken luxueuze boeken en platen hetzijn maar enkele... »
Taal top 100 door Taaladviesdienst van het Genootschap Onze Taal de meest gestelde vragen over het Nederlands... »
Het Gaesdonckse-traktatenhandschrift door M. van den Marinus van den Berg & M. vann Marinus vann Berg Middeleeuwse Verzamelhandschriften uit de Nederlanden. Middeleeuwse Verzamelhandschriften uit de Nederlanden. Middeleeuwse Verzamelhandschriften uit de Nederl... »
Schrijverschap in de Belgische belle époque door Christophe Verbruggen Rond 1900 heerste een ongekende literaire hoogconjunctuur in zowel Nederlandstalig alsFranstalig Belgi. Auteurs als Maurice Maeterlinck Emile Verhaeren Karel va... »