Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het is tijd om te slapen Nuber door Niels Kruize Nuber is een lief klein monstertje dat bang is om te gaan slapen.En dan hoort hij ook nog een eng geluid boven zijn bed.Wat zal dat zijn? is er iemand in zijn k... »
DE SECRETARIS EN DE SPECHT door Han Berghs De secretaris, tenminste zo noemen de dorpelingen hem, zit elke zaterdagmiddag op een bankje aan de rand van een natuurgebied. Een specht houdt hem gezelschap. ... »
THUISWERELD door Pieter Nelletje NIETPLUISGEVOELeen vogel of een schorpioenof een roepende in de woestijnze vinden het staren zo waardevoldat ze het veelvuldig beoefeneneen uilskuiken dat nerge... »
Hotel Portofino - Zomer aan de Rivièra door J.P. O'Connell Italië, 1927. Voor Hotel Portofino breekt de tweede zomer aan de Rivièra aan. Het seizoen komt lekker op gang, en het hotel bloeit na de hobbelige beginfase.Bel... »
Waarom je droomt door Rahul Jandial In Waarom je droomt verklaart dr. Rahul Jandial het hoe en waarom achter onze dromen. We zijn gefascineerd door onze dromen, omdat ze realistisch en mysterieus ... »
De verborgen boekwinkel door Evie Woods <p>In een rustige straat in Dublin wacht een verborgen boekwinkel erop om gevonden te worden.</p><p>1921. Na haar vlucht voor uithuwelijking komt de Française O... »