Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De viool door Mary Auld Nina vindt het heerlijk om viool te spelen in een orkest. Als ze hoort dat haar orkest mag spelen op Het Maanlichtconcert in Rotterdam wordt ze helemaal enthous... »
De klarinet door Mary Auld Ed vindt het heerlijk om klarinet te spelen in een orkest. Hij mag zijn liefde voor muziek delen met een groep schoolkinderen, en hen zelfs uitnodigen voor het ... »
Drie eeuwen Depok door Jan-Karel Kwisthout Cornelis Chastelein (1657-1714) stamde uit een Hollandse regentenfamilie die oorspronkelijk uit Dordrecht kwam, hij werd in Amsterdam geboren. Na het overlijden... »
De cello door Mary Auld Max vindt het heerlijk om cello te spelen in een orkest. Het is heel spannend om op tournee te zijn. Zijn orkest mag de muziek van Beethoven spelen in de beroem... »
Evidence-based trainen door Karin de Galan & Peter Baggen Als professioneel trainer streef je naar geweldige trainingen waarin deelnemers geboeid leren en die veel transfer hebben. In de praktijk ontdek je steeds meer ... »
Boekenweek 2024 Plafondhanger door Heb je voor de Boekenweek geen POS-pakket besteld, maar wil je wel een plafondhanger, of een extra plafondhanger? We hebben deze nog beperkt op voorraad.
Een op... »