Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hawaii door Bonnie Friedman & Patricia Wood Vulkane. Nationalparks. Inselwelten. Surfen. Strände. Hula. Hochzeiten. Shopping. Tauchen. Golf. Kunsthandwerk. Musik... »
Te gast in Cuba door Lutske Bonsma Cuba wordt wel de parel van de Cariben genoemd. Muziekliefhebbers kunnen in Casas de la Trova muzieklokalen genieten van de traditionele Cubaanse son autolief... »
Curacao, Aruba en Bonaire door Th. Kateman & Thijs Kateman ANWB EXTRA is een compacte reisgids van de ANWB. Met deze gids heeft u een handzame reisgezel, waarmee u zich snel thuisvoelt op de plaats van bestemming.
REISBESTEMMINGEN Welk heerlijk strand zal het zijn op Cuba? Of welke duiklokatie? Welk bergpad? Welke historische stad? Wilt u liever wandelen, dansen, f... »
Cuba door Marcel Bayer Cuba is in de ogen van Marcel Bayer de meest betoverende parel in het zonovergoten Caribisch gebied, vanwege de grootsheid in historisch en cultureel opzicht, de talrijke nog te ontdekken plekken en vooral de puurheid en openheid van de Cubanen. »