Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wegwijs in wijn door Gido Van Imschoot Wegwijs in wijn geeft in heldere en klare taal antwoorden op vragen van wijnliefhebbers.Hoe wordt wijn gemaakt? Wat is het verschil tussen biologische en natuur... »
Gejaagd door de wijn door Hubrecht Duijker Gejaagd door de wijnVanaf zijn eerste wijnreis in 1969 heeft vinpressionist Hubrecht Duijker meticuleuze aantekeningen gemaakt, dag voor dag, in kleine notitieb... »
Champagne door Gert Crum Een boek over Champagne van Gert Crum, als auteur, en Jan Bartelsman, als fotograaf, uitnodigend en informatief over recente veranderingen in Champagne.<br/>Een... »
De weg naar Craigellachie door Hans Offringa Dit boek is een persoonlijke ontdekkingsreis met een hoogautobiografisch gehalte. Onderweg trakteert de auteur je opallerlei uitstapjes in whiskyland en vertelt... »
199 gins uit België en Nederland door Frederic Du Bois & Isabel Boons ?199 Gins uit België en Nederland is je gidsende hand in 'ginland'. Ook in onze Lage Landen is gin-tonic geen kortstondige hype, maar een heuse trend geworden. ... »
Wijn voor Dummies, pocketeditie door Ed McCarthy & Mary Ewing-Mulligan De pocketeditie van Wijn voor Dummies staat boordevol wijntips waarmee je snel en gemakkelijk als een echte connaisseur van wijn kunt genieten. Je leest wat de ... »
De nieuwe wijnsurvivalgids door Ilja Gort Dit geestige boek is speciaal bedoeld voor beginnende wijnliefhebbers. Geen stoffige poeha, maar fitte info, geschreven door de man die dat als geen ander weet:... »
Leven als Gort in Frankrijk door Ilja Gort Ilja Gort kocht in 1994 een vervallen wijnkasteel bij Bordeaux. In tien jaar tijd wist hij dit op te bouwen tot een succesvol wijnbedrijf. Zijn La Tulipe-wijnen... »