Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het avontuur van Zwarte Peter door Arthur Conan Doyle In zijn omgeving staat voormalig walvisvaarder Peter Carey bekend als 'Zwarte Peter'. Hij boezemt iedereen angst in vanwege zijn duistere en gewelddadige gemoed... »
Een dodelijke delicatesse door Tom Hillenbrand Deel 2 in de Moord op het menu-serie. Sinds Xavier Kieffer een relatie heeft met de beroemdste gastro-criticus van Frankrijk, wordt hij uitgenodigd voor de mees... »
VERDOEMD door Geert Fokkens Terwijl de hele wereld in de ban is van de eerste bemande maanlanding vindt er in Oost-Groningen een afschuwelijk drama plaats. Na een zeer grote brand in een l... »
De Doler en de Dood door DaniëL. Majoor De Haarlemse politie-inspecteur Gert 'de Havik' de Groot wordt betrokken bij een zaak die niet alleen zijn verstand te boven gaat, maar hem ook persoonlijk aanp... »
Een flard latex door Johan Nijzink Waar een massamoord al niet goed voor is.Ook zo de pest aan het ziljoenste boek over Anne Frank? De zoveelste novelle over een dementerende moeder, de breuk met... »
De Zaak van de Aanstaande Bruidegom door Kees van der Wal Speciaal Rechercheur Chau, haar broertje Minh, haar ouders, en commissaris Sam de Bruin met zijn verloofde Sophie, zijn net terug van de kerstavondviering in ‘D... »
De Zaak van de Aanstaande Bruidegom door Kees van der Wal Speciaal Rechercheur Chau, haar broertje Minh, haar ouders, en commissaris Sam de Bruin met zijn verloofde Sophie, zijn net terug van de kerstavondviering in ‘D... »
Het avontuur van de gouden pince-nez door Arthur Conan Doyle Het landhuis van de oude professor Coram is het toneel van de moord op secretaris Willoughby Smith. Rechercheur Stanley Hopkins gaat op onderzoek uit, maar hij ... »