Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Veerkracht door Gerben Bekooy Om beter voorbereid te zijn op onverwachte en complexe problemen en om veerkrachtiger te zijn, moeten we ons minder richten op het voorkomen dat dingen misgaan,... »
From hero to zero door Dolf Kos <p>Dolf Kos heeft niets met auto's. Toch bouwt hij een bedrijf op waarmee hij uiteindelijk over meer dan tweehonderd voertuigen beschikt. Hij maakt jongensdrome... »
De wereld van arbeidsbemiddeling door Ilonka Dorrepaal & Mirjam Weima <p><i>De wereld van arbeidsbemiddeling</i> geeft een compleet overzicht van de dagelijkse praktijk van de arbeidsbemiddelaar. Na een schets van de arbeidsmarkt ... »
Creative jumpers door Koen Vandenbempt & Walter van Andel Creativiteit en een uniek aanbod alleen zijn geen garantie voor succes van ondernemers in de creatieve industrieën. De veranderende context heeft de druk op dez... »
Excellente ondernemingen door Robert Waterman & Tom Peters Excellente ondernemingen dateert van 1982, maar is nog steeds een van de best verkochte managementboeken. Peters en Waterman signaleerden acht thema's die succe... »
Pionierend Leiderschap door Carla de Ruiter Achterflap boekDe komende decennia verandert onze wereld door andere levensomstandigheden, nieuwe uitvindingen en technologieën. Tegelijkertijd ontdekken we cap... »