Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bedreigde vogels in Nederland door Jip Louwe Kooijmans, Kees de Pater & Robert Kwak Nederland is van oudsher een vogelrijk land, maar met veel van onze vogels gaat het niet goed. Hun leefgebieden en voedsel bronnen staan onder druk. Dit boek is... »
De scharrelaar door Diverse auteurs ‘De scharrelaar’ is een literair tijdschrift voor vogelliefhebbers, geschreven door diverse auteurs. In deze overvolle lente-editie 2020 van De scharrelaar, het... »
Vogelliefde door Mike Webster & Wenfei Tong <p>In ‘Vogelliefde’ van Wenfei Tong en Mike Webster verkrijg je inzicht in de verbazingwekkende strategieën die vogels hebben om ervoor te zorgen dat ze hun gen... »
Vogels van de Lage Landen door Elwin van der Kolk <p>‘Vogels van de lage landen’ is een prachtig memospel met vogels die allemaal in Nederland en België te zien zijn. Een geheugenspel voor jong en oud met een l... »
De zwarte specht door Koos Dijksterhuis Koos Dijksterhuis leert je alles over ‘De zwarte specht’ in zijn nieuwste boek. Zwarte spechten zijn de timmerlieden van het bos. Ze houden van hakken en gaan z... »
De man op de dijk door Elvira Werkman Een prachtig verhaal over hoe een man, Ben Koks, de aanzet geeft tot de bescherming van een bijzondere roofvogel: de grauwe kiekendief. Het is een verslag van g... »
Wat maakt vogels zo interessant door Marcel Boer ‘Wat maakt vogels zo interessant’ beschrijft op een toegankelijke en boeiende manier de bijzondere leefwijze van vogels. Hoe zijn vogels ontstaan? Hoe kan een v... »
Peter Vos Vogeldagboek door In 1992 maakte tekenaar Peter Vos (1935 – 2010), van het bekende Beestenkwartet, een Vogeldagboek voor zijn vrouw Saïda. Nooit eerder werd het gepubliceerd. Nu ... »