Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De snoezelkoning door Sandarijn Hilkhuijsen "In een land hier ver vandaan, waar bomen op hoge heuvels staan, bedacht een prins met mooie zwarte krullen een bijzonder plan..."Dit zijn de eerste woorden uit... »
De kat van Mondriaan door Coen Bouwstra Dit vrolijke prentenboek is voor kinderen van 4 tot 6 jaar een ideale introductie in het werk en leven van Mondriaan. Het boek laat in prachtige taferelen zien ... »
De bevrijding van het Stedelijk door K. Schippers Midden in Amsterdam staat een witte badkuip, met daarin een zigzagstoel, een rode kimono, een varken met een paar engelen en een grote zes. De zon en de maan sc... »
De hond in de pot door Annette Wiesman, Astrid Zuidema & Tosca Lindeboom Vind jij wel eens de hond in de pot? En zakt je broek daar dan van af? Of hou je het hoofd koel en was je dat varkentje dan wel even? Wedenken dat spreekwoorden... »
Jamil en Jamila door Elsbeth de Jager Jamil en Jamila wonen in een Syrisch vluchtelingenkamp. Jamil komt er net aan, Jamila woont er al wat langer. Net als heel veel andere kinderen moesten ze vluch... »
Dat kan een aap schilderen, maar kan jij ook een aap schilderen? door Peter Slabbynck & Veerle Jacobs Twintig boeiende anekdotes over kunstwerken en daaraan gelinkte opdrachten In dit boek vind je: - Verrassende anecdotes over kunstenaars en hun werk. Wist je d... »