Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Alle kinderen bijzonder door A. Oostdijk & J. van Remundt Zowel openbare als bijzondere scholen worden geconfronteerd met een voortdurend veranderende samenleving. Deze uitgave wil leerkrachten bestuursleden PABOstuden... »
Het grote Snoezelboek door A. Dene & R. Vanoosthuijse snoezelen is een woord dat ontstaan is uit snuffelen en doezelenOf u al ingewijd bent in snoezelen of niet u zult in dit werk uw gading vinden.Of het nu gaat ov... »
Zeno zweeft door I. Van Den Bossche Zeno zweeft Met een rotvaart landt Zeno op een tak... en wankelt. Oef bijna gevallenlsquoJammer...rsquo denkt een grote krokodil die een eindje verder dobbert.M... »
Hoe weet de toast dat hij klaar is? door Onbekend De reeks lsquoWat kinderen willen wetenrsquo stelt opmerkelijke wetenschappelijke vragen die zo uit een kindermond kunnen komen en geeftmeteen duidelijke kindge... »
Kleintje nee en grote nee door G. Braun Kleintje Nee en GROTE NEE
Niet alle kinderen komen even gemakkelijk voor zichzelf op. Toch is het belangrijk dat kinderen leren aangeven wat hun behoeften zijn ... »