Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dans dans revolutie door Lisa Weeda <p>Het is de nacht waarop de dorpelingen van Utsjelinavka het kwaad, de duivel en het duister uitdrijven. Het is de dag waarop Toni twee kinderlijken ophaalt ti... »
De kant van Ada door Peter Middendorp <p>‘Alsof het gister is gebeurd, zo scherp. Dertien jaar had ik niet geweten dat ik het wist, maar toen ik de politie zag, wist ik ineens dat ik het al die tijd... »
Niet te kloven door Youp van 'T. Hek <p><i>Niet te kloven!</i> Dat dacht Youp over ons land toen hij nog jong en optimistisch was. Hij zag in zijn jeugd een redelijk saamhorig, polderend volkje dat... »
Wat zou Dolly doen? door Petra Vollinga <p>‘Een fijn verhaal om bij weg te dromen.’ VROUW glossy</p><p>In 2021 viert Dolly Parton haar vijfenzeventigste verjaardag, en ze is nog volop actief</p><p>Een... »
Baguette met jam voor twee door Wendy Brokers <p>Voor de fans van Jackie van Laren, Charlotte de Monchy en Chantal van Gastel</p><p>Lize de Ruiter heeft na de dood van haar vader zo haar redenen om Nederlan... »
Omkijken naar morgen door Wendy Brokers <p>Een invoelend geschreven, meeslepend verhaal over vriendschap, liefde en de verstrekkende gevolgen van gebeurtenissen in iemands jeugd</p><p>Femke Martens, d... »
Leven met een leugen door Wendy Brokers <p>Een heerlijke roman vol liefde, vriendschap, geheimen, verdriet en humor</p><p>Sofie Wolters houdt haar halve leven al van Jelle Martens, een vriend van haar... »
De meisjesmagneet door Jackie van Laren <p>Een heerlijk verhaal over de onwaarschijnlijke liefde tussen een keurige student en een ruige muzikante</p><p>Met haar dagelijkse vervolgverhalen op Facebook... »
Lief door Jackie van Laren <p><strong>Deel 2 van een heerlijk romantische en vrolijke trilogie over een Hollandse Grote Liefde in de internationale wereld van de dance</strong></p><p><str... »
Ziel door Jackie van Laren <p>Deel 3 van een heerlijk romantische en vrolijke trilogie over een Hollandse Grote Liefde in de internationale wereld van de dance</p><p><strong>Voor lezers v... »