Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De jacht door Elle Kennedy Er wordt altijd gezegd dat tegenpolen elkaar aantrekken. Dat lijkt te kloppen, want ik snap echt niet waarom ik me anders zo aangetrokken voel tot Colin Fitzger... »
Het ziet er allemaal goed uit door Anke ten Doeschate Anke vermoedt tijdens de zwangerschapscontroles dat er iets mis is methaar baby, maar voelt zich niet serieus genomen door haar verloskundige.Als haar pasgebore... »
Met loeiende sirene door Kate Hardy Kelsey Watson is heel tevreden met haar leventje. Ze houdt van haar werk als brandweervrouw en heeft veel goede vrienden. Haar beste vriend is paramedicus Matt ... »
Verzoening in Rome door Melanie Milburne Verleiding & schandalen 1: Twee machtige mannen proberen de tweelingzusjes Gisele en Sienna ertoe te verleiden al hun geheimen bloot te leggen... Emilio Andreon... »
Een droom van liefde door Barbara Wallace Een lege bankrekening is erg onhandig als je, zoals alleenstaand moeder Liz, je zoon naar een peperdure opleiding wilt sturen. Er zit niets anders op: ze moet o... »
Ongetemde onschuld door Diana Hamilton Al bij hun eerste ontmoeting, op een Grieks strand, weet Dimitri Kyriakis grote indruk op Bonnie te maken. Hij behoedt haar voor een val van de rotsen en zwaait... »
Zomeromnibus 2016 door Gerda van Wageningen, Jos van Manen Pieters & Julia Burgers-Drost Zomeromnibus 2016 is een topverzameling van romans waarbij je heerlijk kunt relaxen met je blik op de oneindige horizon - tussen de pagina's van dit dikke boek,... »
Prachtzomer door Karin Rozenhart Prachtzomer van Karin Rozenhart is het tweede deel in de feelgoodserie De Zilveren Vos.Tina is best tevreden over haar leven. Haar carrière als vertaler Frans l... »