Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Om de tuin geleid door Th.C.W. Oudemans Zolang er al tuinen zijn, dromen de bezitters ervan hierin de echte natuur tot leven te brengen en hun eigen groene paradijs te creëren. De betekenis die mensen... »
Ontwerpen met planten door Noel Kingsbury & Piet Oudolf <p>De tuinen van Piet Oudolf zijn al jaren voor veel landschapsarchitecten en tuiniers een bron van inspiratie. In zijn werk neemt hij de plant in zijn natuurli... »
Natuurlijke tuinen door Claire Takacs & Noel Kingsbury <p><em>Natuurlijke tuinen</em> bevat een overzicht van meer dan 40 schitterende tuinen met naturalistische beplanting, verspreid over de hele wereld.</p> <p>Noe... »
Manuel pratique du jardin-éponge door Bart Verelst & Marc Verachtert <ul> <li><strong>Transformez la pluie en votre partenaire pour un beau jardin polyvalent</strong></li> <li><strong>Avec des astuces pour absorber l'eau de pluie... »
Zakboek voor de sponstuin door Bart Verelst & Marc Verachtert <ul> <li><strong>Maak van regen je partner voor een mooie, veelzijdige tuin.</strong></li> <li><strong>Met tips om regenwater op de meest natuurlijke wijze af t... »
Zakboek voor de sponstuin door Bart Verelst & Marc Verachtert <ul> <li><strong>Maak van regen je partner voor een mooie, veelzijdige tuin.</strong></li> <li><strong>Met tips om regenwater op de meest natuurlijke wijze af t... »
Piet Oudolf aan het werk door Cassian Schmidt & Noel Kingsbury Het eerste boek waarin de schetsen, tekeningen en beplantingsontwerpen van tuin- en landschapsontwerper Piet Oudolf verzameld staan.Als je in een tuin van Piet ... »
Praktische tuinontwerpen door Peter McHoy Meer dan 50 ontwerpen laten zien hoe u de tuin maakt die perfect aansluit op uw eisen, met meer dan 300 prachtige kleurenfoto’s die de tuinen in volle glorie af... »
De rozenweide door Marc Vermeulen <p>De rozenweide</p><p>Rozen zijn reeds lang in cultuur en werden klassiek toegepast in geometrische vakken. In de 19° eeuw was het een verzamelobject waarmee m... »