Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat doen we met ons geloof? door Kees Goedhart “Gebruik je verstand! Als je gelooft, maar geen goede dingen doet, dan is je geloof zinloos. Luister! Onze voorvader Abraham deed wat God van hem vroeg. Hij sto... »
Autonomie door Beate Rossler Wanneer en in hoeverre zijn wij autonoom in ons handelen en de wijze waarop wij leven? Autonomie, het eerste werk van Beate Rössler dat in het Nederlands wordt ... »
Het kruislabyrint door André F. Troost Het kruislabyrint is een pastoraal journaal: het biedt inzicht in de laatste werkweek van een pastor in een dorp aan de Hollandse kust, Duindal.Op de valreep va... »
De actualiteit van het Oude Testament door A. Versluis, M.J. Paul & P. de Vries Voor christenen is het Oude Testament niet zozeer een boekmet verhalen over gebeurtenissen of gebruiken uit het verleden,maar het Woord van God. Juist daarom ku... »