Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verloren verleden door Willeke de Klerk Het boek gaat over een echtpaar dat niet gelukkig is met elkaar. Ze ontwijken elkaar zoveel mogelijk. Hij heeft een goede vriend met wie hij over zijn narigheid... »
Het wel en wee van T van de SRV door Marcel Herfs De SRV-man, je ziet hem haast nergens meer. Hij bracht in zijn rijdende winkel levensmiddelen en kleine huishoudelijke artikelen aan de man, of beter gezegd aan... »
Haar echte vader door Francy Smeets 2023 Tijdens een bezoekje krijgt Angela van haar moeder te horen dat haar vader haar vader niet is. Vera is vergeetachtig en leeft steeds meer in haar eigen wer... »
Met de dagenraad komt de zon op door Joh. G. Veenhof Dit deel is een vervolg op "Zelfs de maan zal duister zijn" en"Morgen gloort de dageraad".Breus en Merien Kampman brengen samen met Graatje Pons,Marinus Westhof... »
In de schaduw bloeien rozen door Joh.G. Veenhof Pol Beneur, een scharensliep, zwerft de hele streek door. Opeen dag wordt zijn kar door kwajongens vernield. Hannus, dezoon van een rijke boer, heeft de kar met... »
Blauwe zee, branden zand door Joh. G. Veenhof Dit boek is een vervolg op "Blauwe zee, ruisende palmen". Hetverhaal speelt zich af op het Filippijnse eiland Leyte tijdens deTweede Wereldoorlog.Clark Sawyer a... »
Blauwe zee, ruisende palmen door Joh. G. Veenhof Dit boek is een vervolg op "Blauwe zee, ruisende palmen". Hetverhaal speelt zich af op het Filippijnse eiland Leyte tijdens deTweede Wereldoorlog.Clark Sawyer a... »
Kinderen van de straat door Joh. G. Veenhof Op ontroerende wijze beschrijft Veenhof het leven van de familiePrik. Dit gezin woont in de achterbuurt van een stad. Die buurtheet de magere gang. Mienus Prik,... »
Als het morgenlicht gloort door Joh.G. Veenhof Dit deel is een vervolg op "Zelfs de maan zal duister zijn","Morgen gloort de dageraad", "Met de dageraad komt de zonop" en "Donkere wolken voor de zon".Tijdens... »