Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een boom vol Knuffels door Angelique Le Grand "Dit boek is geschreven voor kinderen die hun liefste opa, oma, papa, mama, broertje of zusje of andere dierbare voor altijd moeten missen. Als je weleens te ma... »
De vlekken van Zuri door Cathy Lombaerts Zuri, een vrouwtjesgiraf is verdrietig. Ze vindt haar vlekken niet mooi genoeg. De andere giraffen willen graag met haar spelen, maar Zuri heeft weinig zin om p... »
Een stoere hamster door Cathy Lombaerts Puk heeft geen vrienden en voelt zich eenzaam. Hij droomt ervan om samen met een andere hamster te kunnen spelen in zijn hok. Tot zijn grote verbazing komt Bert... »
Het lange lied van de nachtegaal door Anna Backerra Felicia is een vrolijk meisje dat in de woestijn woont en graag in het zand graaft. Ze houdt van muziek, maar behalve als ze zelf zingt, is het erg stil. De vri... »
Luna Plena door Anke van Huizen Luna Plena is geboren met volle maan. Nu maakt ze elke maand als het volle maan is avonturen mee. Soms eng, maar ook mooi, soms in de lucht, soms in de zee. Zij... »