Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het perfecte paar door Katrien Benaets Een grappig en hartverwarmend sprookje over hoe niet álles perfect hoeft te zijn. Voor prinsen en prinsesjes vanaf 4 jaar.Prins Theo ziet er netjes uit vandaag.... »
Oma drinkt thee in de hemel door Fang Su-chen Een poëtisch en gevoelig verhaal over rouw en herinnering. Voor kinderen vanaf 5 jaar.De oma van Xiao Le woont ver weg in het Parfumdorp. Een bezoekje aan haar ... »
Vuurvliegjes door Maya Onodera Een gevoelig verhaal dat kan helpen bij verdriet. Voor kinderen vanaf 6 jaarDe opa van Felix is begraven. Felix en zijn hondje Laila missen hem. Tot ze op een d... »
Kriebels in het kasteel door Ruth Brillens Milan heeft zijn vriendinnetje Romy op het kasteel uitgenodigd.Hij stelt voor om ridder en prinses te spelen.Met zijn harnas, schild en stokpaardje kan stoere M... »
Prinses Welmoet door Tineke Lemmens Prinses Welmoet hoeft geen kusjes! Ze is de stoerste prinses van het land en ze heeft wel iets anders aan haar hoofd dan schattig en lief zijn. Het avontuur zoe... »
Piranha van goud door Virginie De Pauw Jesse het goudvisje zit in een klas vol piranha's. Niemand weet dat hij een goudvis is, tot er een scheur in zijn vermomming komt. En dan neemt Jesse een dapper... »
Een tractor voor Tim door Guido van Genechten Tim droomt ervan om later boer te worden en met een echte tractor rond te rijden. Op zijn derde verjaardag gaat zijn wensvroeger dan verwacht in vervulling. VRO... »
Wees jij door Chariva Wie zal je worden?Wie zal je zijn?Ik vraag het me af,al ben je nog klein …Een warm prentenboek op rijm, vol liefde en vrolijkheid! Voor alle ouders en kinderen.... »
Blijven proberen door Adam Ciccio Ik wil dolgraag leren fietsen, maar ik ben veel te bang. Wat als ik val? Wat als ik me pijn doe? En wat als ik het wel kan? Wat als ik de beste fietser aller ti... »
Kom je bij me spelen? door Ann Harrell Piet wil bij iemand gaan spelen! Hij wacht en hij wacht en hij wacht op een uitnodiging. Maar dan besluit hij, als een échte superheld, om zelf in actie te kome... »