Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gerede twijfel door Peter van Koppen Bewijs in strafzaken is altijd onzeker. Of het nu om getuigenbewijs gaat of DNA of een bekentenis, er is altijd twijfel. En bij gerede twijfel moet de rechter v... »
Digitalisering van het politiewerk door De digitalisering in de samenleving is een ontwikkeling met veel invloed op het politiewerk. Ze verandert het werkaanbod en de manier van werken. Politiefunctio... »
Forensische psychiatrie en de rechtspraktijk door Ko Hummelen, Michiel van der Wolf & Robbert-Jan Verkes Wat is onderscheidend aan de forensische psychiatrie?Dit eerste Leerboek forensische psychiatrie is tot stand gekomen vanuit de vraag wat onderscheidend is aan ... »