Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoe de kloof tussen hoog en laag opgeleid ontstond door Bart Nooteboom De kloof tussen laag en hoog opgeleiden heeft een lange geschiedenis, sinds de Renaissance, in de 16e eeuw, en zij groeit nog steeds. Zij veroorzaakt discrimina... »
De mooiste tijd van je leven door Esther Verhoef <p>Vol levenslust trekt Esther Verhoef er in <em>De mooiste tijd van je leven </em>op uit.</p><p>De kinderen zijn uitgevlogen, haar agenda is leger en het is no... »
Handboek Parttime Ondernemen 2024 door Ondernemen in deeltijd is voor veel mensen een goede manier om te starten met een bedrijf of om een bedrijf te combineren met zorg, een baan of gewoon vrije tij... »
DE VRIJHEID WENKT door Pieter Nelletje Nadat ik een boekje maakte naar aanleiding van het oorlogsverslag van mijn vader, besloot ik om enkele gedichten van mijzelf te gaan bundelen. Hoewel er niet me... »
SAMEN VOOR EEN HOOPVOLLE TOEKOMST IN EUROPA door Met moed voor een hoopvolle toekomst in een links Europa. Dat was het motto van de 10e grensoverschrijdende Dag van Europa. Na een hoopgevende en strijdbare avo... »