Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De perfecte zoon door Freida McFadden <p>‘Mevrouw Cass, we hoopten dat uw zoon een paar vragen zou kunnen beantwoorden over het meisje dat gisteravond verdween...’ Erika heeft een perfect gezin, tot... »
En toen waren er nog maar... door Agatha Christie <p>Lekker ouderwets maar toch spannend detectiveverhaal, geneer je niet en haal Christie in huis!' Crimezone
75 jaar geleden verscheen het meesterwerk van Agat... »
Het Charles mysterie door Dirk Vanderlinden Zakenman Ludwig Bernholt heeft een groots plan: hij wil de grootsheid van Karel de Grote (Charlemagne) evenaren en heeft daarvoor het DNA nodig van enkele grote... »
Het geheim van de farao door Clive Cussler Kurt Austin krijgt te maken met een schrikwekkende vijand, iemand die een Egyptisch rijk - machtig en groot als dat van de farao's - wil stichten. Daarvoor heef... »
De macht van één man door Tony Schumacher <p>Tony Schumacher ontving voor zowel <em>Tijden van duisternis</em> als <em>De Britse Leeuw</em> maar liefst vijf sterren van <em>Vrij Nederland</em></p><p>Wer... »
De vrouw in suite 11 door Ruth Ware In Ruth Ware's De vrouw in suite 11 keert Lo Blacklock terug om de opening van een luxe hotel bij te wonen, maar belandt ze al snel in een spannende achtervolgi... »