Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Stoute Broertjes moppenboek door Hanneke de Zoete De Zoete Zusjes en hun moeder Hanneke de Zoete hebben wat afgelachen in hun eerste twee moppenboeken. Maar hun nieuwe buurjongens Daan en Mees denken dat ze de ... »
Schimmen van de schaduwmarkt door Cassandra Clare <p>De schaduwmarkt is een ontmoetingsplek voor elfen, weerwolven, heksenmeesters en vampiers. Daar gaan de Benedenlingen naartoe om magische voorwerpen te kopen... »
Weerwolvensoep door Paul van Loon Dolfje Weerwolfje rent door het Weerwolvenbos. Een stem echoot tussen de bomen: ‘Ik ruik weerwolvenvlees!’ Het is Knuppel – de jager. In het <i>Handboek voor we... »
De verboden grot door Alastair Chisholm <i>‘Daar!’ fluisterde Cara. Half verborgen in het puin was een diep gat – een donkere opening die naar een ruimte onder de grond leek te leiden. Voor de ingang ... »
Koningsspel door Linda Dielemans <p><i>Te laat. Nu was het echt te laat. De paarden vertraagden, en rennende voeten ploegden door het zand. Ze zouden haar vinden, samen met haar schaakstukken. ... »
De ontsnapping door Gina Mayer <p>Durf jij naar het eiland van de magische dieren?</p><p>Noël denkt dat hij gek wordt. Hij hoort dierenstemmen in zijn hoofd... Ze willen hem iets vertellen, m... »
Schaduw door Timo Parvela <p>De dertienjarige Pete Valo is wanhopig, want zijn allerbeste vriendin Sara is heel erg ziek. Hij hoopt op een wonder. Dan wordt Pete midden in de nacht wakke... »
Ze was 16 door Marlies Allewijn Het is 1944. De zestienjarige Janna uit Zeeland moet plotseling gaan werken voor de Duitse militairen die in haar dorp zijn gestationeerd. Als haar vrienden haa... »
De ramp van Tsjernobyl door Andy Marino Als de zestienjarige Yuri in de nacht van 26 april 1986 in de kerncentrale van Tsjernobyl aan het schoonmaken is, gaat er iets fout. Heel erg fout.Even verderop... »