Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Brons door Linda Dielemans Denk aan het meest waardevolle dat je hebt. Het allerduurste, het allermooiste, het meest bijzondere. Dat zou je niet weggooien. Nooit van je leven. Maar in de ... »
Einstein door Torben Kuhlmann “Fantasie is belangrijker dan kennis, want kennis is begrensd.” Albert Einstein Stel je voor dat Einstein zijn beroemde theorieën pas bedacht na een ontmoeting... »
Hoe alles begon door Bouwine Bergsma <p>Eerst was er helemaal niks. Tenminste, dat leek zo. Er was wel een minuscuul puntje en toen een knal, nee - een flits! <i>De oerflits. </i>Dit boek laat je z... »
Mijn schatkist:. Het Oude Egypte door Matthew Morgan Van een wonderbaarlijke rivier in de woestijn tot indrukwekkende graftombes die werden gebouwd om eeuwig mee te gaan: leven en dood lagen altijd dicht bij elkaa... »
Sagen door Lien van Horen Sagen zijn oude verhalen die al eeuwenlang wordendoorverteld. Ze gaan bijvoorbeeld over heksen, bozegeesten of spookschepen. Het zijn verzonnen verhalen,maar va... »
De legende van Toetanchamon door Sally Morgan Het graf van de legendarische farao Toetanchamon raakte in de loop van de tijd vergeten in het Dal der Koningen in Egypte. De archeoloog Howard Carter was vastb... »
Werken in de dierentuin door John Allan Droom jij ervan om DIERENVERZORGER te worden?Als je dieren wilt verzorgen in de dierentuin,moet je goed kunnen rekenen.In dit boek:- leer je veel over het werk ... »
Onderweg naar Mars door John Allan Droom jij ervan om ASTRONAUT te worden?Als je de ruimte wilt verkennen,moet je goed kunnen rekenen.In dit boek:- leer je veel over de ruimte;- ontdek je met wel... »