Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Samen uit, samen thuis
Samen uit, samen thuis door Saskia de Bel
Veel gezinnen worstelen met de verdeling van werk en zorg.<br/>Ambitie en parttime werken zitten elkaar soms in de weg, werkgevers denken niet altijd mee en age... »
 
 
 
 
 

Nutricijnen
Nutricijnen door Reinhard Verlinden
zin en onzin van vitaminen en supplementen. Een onmisbaar boek voor elke gezondheidsbewuste consument...... »
 
 
 
 
 

Chemotherapie bij prostaatkanker
Chemotherapie bij prostaatkanker door Anne Boersma
 »
 
 
 
 
 

Uw handen kunnen genezen
Uw handen kunnen genezen door R.A. Weinman
hoe we genezende krachten in doelgerichte banen kunnen leiden... »
 
 
 
 
 

Kinderkwalen
Kinderkwalen door Just Eefhof
Mag een kind met waterpokken naar het kinderdagverblijf? Kan koorts gevaarlijk zijn? Wat geef ik mijn kind met keelpijn? Zijn waterwratten besmettelijk? Wat m... »
 
 
 
 
 

Ik word moeder!
Ik word moeder! door Paula Smits
... »
 
 
 
 
 

De dementie van Jet en Harrie
De dementie van Jet en Harrie door Barbara Oppelaar, Jan van der Hammen & Machteld Stilting
Als iemand de diagnose dementie krijgt - laten we die persoonvoor het gemak Jet noemen - ervaren de mensen die Jetomringen en verzorgen - laten we hen Harrie no... »
 
 
 
 
 

Wees blij...
Wees blij... door A. Gardeniers
 »
 
 
 
 
 

Welk dieet
Welk dieet door Oberbeil
... »