Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het grote billenboek door Guido van Genechten Het grote billenboek bevat een schat aan billen: dikke, dunne, zachte, gestreepte, gevlekte … en nog heel wat andere.Het zinnetje ‘iedereen heeft twee billen’ v... »
Muziek door Marion Billet Een muzikaal geluidenboekje om instrumenten te leren kennen. Kijk-, luister- én zoekplezier verzekerd!Een boekje dat de zintuigen volop aanspreekt. Voor kindere... »
Dansmuziekjes door Marion Billet Een beweeglijk geluidenboekje vol klassieke én moderne dans.Kijk, luister, zoek en dans maar lekker mee!Een boekje dat de zintuigen volop aanspreekt.Voor kinder... »
De toverfluit door Marion Billet In dit geluidenboekje komt de muziek van Mozart tot leven en ontdek je de magie van De toverfluit. Kijk-, luister- én zoekplezier verzekerd!Een boekje dat de zi... »
Muziekjes vol gevoelens door Elsa Fouquier In dit geluidenboekje leer je klassieke muziekjes kennen waarin gevoelens een grote rol spelen.Kijk-, luister- én zoekplezier verzekerd!Een boekje dat de zintui... »
Zelfs superhelden worden wel eens onzeker door Karolien Van der Donck Dit verhaal gaat van start op een doodgewone dag. Wasbeer Jack zit in de klas en is zijn vrolijke zelf. Op het moment dat de juf vertelt dat er een veldloop zit... »
Duuk kan niet slapen door Maud de Boer Duuk kan niet slapen. Hij vindt een trap naar de maan. De maan vertelt hem een slaapverhaaltje over de jarige Egel. Egel, is heel sip, omdat al zijn vriendjes z... »
Babywortel gaat op avontuur door Daphne op ’T. Eynde en Nico Simons Babywortel is niet meer moe. Het is nog donker, maar toch kan ze niet slapen. Ze besluit dan maar om op avontuur te vertrekken... Babywortel gaat op avontuur is... »
Hier wacht ik door Martine Lejeune Hier zit Wafwáp. Bij de trap. Hij wacht er braaf op zijn baasje. En ondertussen trekt een wereld aan hem voorbij. Vol vogels, vissen en vliegtuigen, maar ook wo... »