Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gedichten met Gedoe door Marthe Van Pinxteren Gedichten met Gedoe is een gedichtenbundel waar verschillende onderwerpen ter sprake komen. Het gaat veelal over psychische problemen.Marthe van Pinxteren [1999... »
Slaapstoornissen in de psychiatrie door Dit handboek biedt een overzicht van diverse slaapstoornissen, de diagnostiek en behandeling daarvan en hun relatie tot de psychiatrie en gebruik van psychofarm... »
Verborgen verdriet door Joyce Scholten Op mijn 13e ontwikkelde ik een depressie en eetstoornis. Ik werd gepest op de basisschool en kon niet omgaan met de complexe thuissituatie. Ik werd opgenomen vo... »