Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Kunst van Het Nieuwe Werken door Nvt. Over Het Nieuwe Werken is veel geschreven, maar hoe implementeren organisaties nieuwe manieren van werken. Welke aspecten van de organisatie worden geraakt? In ... »
Beoordelen van gemeenten door Klaas -Abma De ambitie van 'goed gemeentebestuur' is algemeen, maar bestaat goed bestuur of perfect bestuur in werkelijkheid ook? Of presteren gemeentebesturen en gemeenteo... »
Coachen als professie door Ien G.M. van der Pol Coachen als professie verbindt verschillende coachmethoden met elkaar tot een overzichtelijk geheel, een body of knowledge. Het biedt de fundamenten van het ber... »
BIM in acht stappen door Remko de Haan BIM in 8 stappen neemt je mee in de implementatie van BIM in je organisatie. Aan de hand van nationale en internationale standaarden wordt precies uitgelegd wat... »