Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Glorie in de Blubber door Jan Willem van Dijk Een aards en verrassend dagboek. Voor met elkaar rondom de maaltijd of gewoon voor jezelf tussendoor.God houdt geen afstand en zo maakt Hij het verschil. Zijn g... »
Rightbrainer door Marijn van der Poll <p>Onze linkerhersenhelft heeft jarenlange scholing achter de rug en heeft daardoor toegang tot allerlei slimme tools, zoals taal en rekenen. Dat werkt prima al... »
Liefde door John Gottman & Jullie Schwartz Gottman <p>Wat zorgt ervoor dat liefde blijft bestaan? Hoe komt het dat het ene stel voor altijd bij elkaar blijft, terwijl het andere uit elkaar gaat? Is er eigenlijk ... »
Handboek hofnar door Juri Hoedemakers <p>De hofnar was vroeger de enige die de koning de onverbloemde waarheid kon vertellen. Maar wat is de meerwaarde van die aloude hofnar in moderne organisaties?... »
Je toekomst is nu door Hal Hershfield <p style="color: #000000; font-family: Catamaran, sans-serif; font-size: 14px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; fo... »
Ik voel me zo door Sabine Klaver <p>Sabine Klaver werkt als psycholoog, maar dan belandt ze zelf aan de andere kant: ze gaat in therapie. Ze voelt zich als de tandarts met het slechte gebit. In... »
Emoties wat moet ik ermee? door Marja Postema Het gaat er niet om emoties te beheersen maar wel te managen zodat je in vrijheid kunt kiezen wanneer en waar je je emoties uit. - Wil je beter kunnen om gaan m... »
Metacognitieve therapie voor jongeren met een piekerstoornis door Sophie Francken & Tamara Luijer In dit boek wordt uitgelegd op welke manier metacognitieve therapie (MCT) kan worden toegepast bij jongeren (12-18 jaar) waarbij een gegeneraliseerde angststoo... »