Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van mijn rugzak een schatkist gemaakt door John Schaap John Schaap is een bekende Utrechter. In de muziekindustrie en bij fans van Hollandse artiesten heeft hij een goede naam door zijn grote kennis van het genre vo... »
Veiligheidssystemen in de 21° eeuw door Robert Verhulst Een nieuw of een modernisering van Uw elektronische beveiliging vraagt een studie van huidige risico’s en aanwending van hedendaagse technologie in de uitwerkin... »
Jurisprudentie 1991 - 2004 door Mr. J. Sijbrandij Dit boek bevat alle jurisprudentie op het terrein van verdeelprocedures van schaarse frequenties op het terrein van commerciële omroep, publieke omroep, en mobi... »
WEDDINGS door Monique Verburg 20 jaar trouwfotografie, 20 jaar mocht ik getuige mogen zijn van jullie mooiste dag. Ik mocht erbij zijn. Ik mocht jullie dag vastleggen en zorgen voor een blij... »
100 Cirkels door Eg Sneek Harmonische aspecten ... »
Voor Ali door Sociogenese Verzorgingssociologie Voor Ali de Regt van het promotiegezelschap Sociogenese van de verzorgingSeptember 2022... »
De beveiliging van overheidsberichten door Maarten Oberman In het archief van mijn vader, wat ik al veertig jaar had bewaard, vond ik de originele tekeningen en documentatie van de Colex en de Ecolex. Dat zijn vercijfer... »
Verwachting-loos Ont-Wikkelen door Patrick Vielvoije Persoonlijke) Ont-wikkeling bestaat onder andere uit vergroten, verbeteren, leren, opbouwen, versterken, realiseren of vormgeven van:(zelf)Bewust-zijn, (zelf)Ke... »
Mijn geestelijk testament door A.E.J. Kaal Dit boekje is het vervolg op 'Mijn geestelijk testament' dat in 2015 verscheen. Terwijl het daarin vooral ging over mijn levensweg en waar die toe leidde, ligt ... »
Okkenbroek van Oudsher, deel II door Henk Sepers Gesprekken met (oud) Okkenbroekers en archiefstudies vormen de basis van de geschiedenis van het Overijsselse dorp Okkenbroek. Ruim 7 jaar hebben verhalen de t... »