Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Frankie gaat niet voor rood, maar voor groen door Frank Groen Frank heeft weer een boek met quotes geschreven. De levenslust vol van emotie, liefde en soms humor, spat van elke bladzijde. Herkenbaar in het dagelijkse leven... »
Evert Kwok - Bananen voor Beginners door Eelke de Blouw & Tjarko Evenboer Voor het eerst sinds De 150 Beste Woordgrappen verschijnt er weer een nieuw cartoonboek van Evert Kwok.Voor Bananen voor Beginners selecteerden Eelke de Blouw e... »
Help! Kind naar de brugklas door Aefke ten Hagen Als je dacht dat de basisschool hectisch was, wacht dan maar tot je kind naar de brugklas gaat. Plots heb je een puber met een te zware rugzak, een te lichte pl... »
Moet ik je kennen om je lief te hebben? door Ilah Castro Ribeiro In een wereld waarin liefde en haat hand in hand gaanwaarin passie en pijn vervlochten zijn,vind je in alle chaos woorden terug.In deze gedichtenbundelheeft een... »
De ziel ziet door Silvia Bronkhorst In deze bundel mag de kwetsbare ziel spreken en worden de kwetsbaren gezien. Het gaat over klein en groot onrecht, ook dat jegens mijzelf.Mijn gedachten ontvouw... »
Dit boek is voor jou door Lucy Claire Dunbar <p><i>Dit boek is voor jou </i>van populaire illustrator Lucy Claire DunbarĀ is een warm en inspirerend cadeauboek vol troost, hoop en liefde. Met haar herkenbar... »