Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
HET SPOORHUISKIND door Niek Van den Raad Het Spoorhuiskind is een bundel van 44 levensverhalen in een fictief jasje, autobiofictie dus. Elke verhaal is gebaseerd op bv. een persoonlijke ervaring, een ... »
Artikel 1 door Anja Meulenbelt, Anne-Ruth Wertheim & Glenn Helberg Artikel 1 voert een nieuwe politiek voor gelijkwaardigheid, een gelijkwaardig bestaan voor ieder mens ongeacht sekse of ras, ongeacht levensovertuiging en polit... »
Liefde is een zwaar beroep door R. Wieg In Maatstaf schreef Rogi Wieg Zo lang ik leef sta ik achter al mijn morele en amorele ikken. Iederen mag weten dat ik Repelsteeltje heet. Vanuit deze openhartig... »
En nu is het aan ons! door Tom van Grieken BESCHIKBAAR VIA UITGEVERIJ!Van 'kindsoldaat' tot op de koffie bij de koning: het parcours dat het Vlaams Belang van de verkiezingsnederlaag in 2014 tot de overw... »
Na de moord in Amsterdam door Ian Buruma In ‘Na de moord in Amsterdam’ keert Ian Buruma zeventien jaar na de moord op Theo van Gogh terug naar de ‘plaats delict’ en vraagt zich af wat er veranderd is e... »
Liefs van Boy door Roald Dahl Roald Dahl schreef zijn eerste brief aan zijn moeder, Sofie Magdalene, toen hij negen jaar oud was en op een kostschool verbleef. In veel opzichten was zijn moe... »
Ga je erover schrijven? door Herman Koch <p>Op een feestje ter ere van het verschijnen van Finse dagen merkt geen van de aanwezigen dat Herman Koch van de pijn steeds gaat verzitten en voortdurend naar... »