Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik mis je van dichtbij het meest door Iris Le Rütte Iris Le Rütte (1960) is beeldend kunstenaar en dichter. In 2015 verscheen haar succesvolle debuutbundel «Ik dicht je bij me» (99 Uitgevers/Publishers, achtste d... »
Congo's kinderen door Arend van Campen Kinderen in Congo graven mineralen en ertsen voor wapens, mobiele telefoons en elektrische auto's uit de aarde, onder schot gehouden door kindsoldaten. Miljoene... »
Congo's kinderen door Arend van Campen Kinderen in Congo graven mineralen en ertsen voor wapens, mobiele telefoons en elektrische auto’s uit de aarde, onder schot gehouden door kindsoldaten. Miljoene... »
De storm van Sauville door Frank Vork <p><i>Lotte is een moordenaar. Het lijk op de vloer en het bebloede mes liegen niet. Hoe heeft het zover kunnen komen?</i></p><p></p><p>Lotte heeft een drukke b... »
Eddy Sterk wint... door Hugo De Kempeneer In het nieuwe Stripverhaal van Hugoké ben ik (Eddy Merckx) natuurlijk de Vedette, mijn Fans…. Prins Flupke, de lieve Prinses Paola, Koning Boudewijn, Gaston Roe... »
Lotte's liefde door Kim Jenneskens <p>De herfst met zijn mooie kleuren in het bos, pompoentaart en natuurlijk Halloween is veruit Lottes lievelingsseizoen, hoewel de regenplassen op het schoolple... »
De vrouw die moord riep door Naomi de Meer <p>Sinds haar ouders in haar bijzijn zijn gedood, leeft Aesa in haast ondraaglijke angst. Maar vaak is die angst ook irrationeel. Ze ziet gevaar waar het niet i... »
Belofte maakt schuld door Sabine Zwaan De achtentwintigjarige Linde Benjamins is een echte Disneyfreak en een beetje te verslaafd aan de liedjes van Taylor Swift. Ze vindt haar werk maar niets, is ro... »
Niet veilig zonder jou door Marijke van den Elsen <p>Nadat ze is aangevallen heeft Chrissie elke avond nachtmerries. De dader wordt nooit gevonden. Een vriendin adviseert Chrissie om mee te doen aan een zelfver... »
WUIVEND PLUIMPJE door Elle Werners Doen wat nodig is. Dat is het uitgangspunt. Generaties ondervinden schade van wanbeleid en oorlog. Wij zijn er om elkaar maar ook onszelf te helpen. Het gaat om... »