Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
En na de oorlog door Geert De Kockere - Kernachtige, aangrijpende haiku’s over oorlog- Met sobere, sfeervolle beelden van Nelleke Verhoeff- Bijzondere aandacht naar aanleiding van de herdenking van ... »
Een boek voor musjes door Patricia Codrington Schipper Maak van dit boek jouw eigen boek met kostbare herinneringen. Schrijf belangrijke gebeurtenissen op. Schrijf je eigen gedichten, vraag een vriend of vriendin ee... »
Een mesostichon is een gedicht door Emma W. Brouwer Een mesostichon is een gedichten andere gedichten over hoogbegaafdheidOntdekken dat je hoogbegaafd bent, kan een heel scala aan emoties oproepen. Het is tegelij... »
De vlieg op het puntje van je tong door Kamiel Choi De vlieg op het puntje van je tong is een boekje vol afwisseling waarin voor iedereen wat te ontdekken valt. Veel leesplezier!... »