Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
God neemt de tijd door Jos Wouters & Leo Fijen Briefwisseling over toekomst van geloof en kerk, bij 900 jaar Norbertijnen. Jos Wouters is abt-generaal van alle norbertijnen wereldwijd en doet dat vanuit Rome... »
Dromenjager door Dite Coumou God ontmoeten in de nacht Als we Gods stem willen horen, denken we niet snel aan onze dromen, terwijl Hij juist daardoor wil spreken. We slapen een derde deel v... »
Mijn leven met de grote Regisseur door Joop Gankema Joop Gankema is bij het grote publiek bekend als de voormalige directeur van stichting Opwekking. Letterlijk tienduizenden christenen kennen hem als 'het' gezic... »
Abortus en nu? door Bianca de Graaff 'Ik ben zwanger geraakt en heb het besluit tot abortus genomen.'Voor veel vrouwen is dit geen blijde, uitgesproken boodschap. Buitenstaanders hebben over abortu... »
De openbaring van Zacharia door Peter Scheele Dat het boek Openbaring vol beeldspraak zit, weten veel christenen wel. Wat minder bekend is, is dat veel van die beelden rechtstreeks uit het boek Zacharia kom... »
Levensgroei door Wilma Oosterhuis God wil levensgroei aan je geven. Niet stilstaan, maar elke dag Gods leven inademen en veranderen door het zijn bij Hem. Openstaan voor Gods liefde en Zijn woor... »
Gezegend is zij door Jolien Kooijman Gezegend is zij is een boek voor jonge vrouwen die in het dagelijks leven keuzes willen maken voor Jezus, maar zich soms afvragen: 'Hoe dan?''Laat niemand u min... »