Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Plaag nooit een spin door Anneke Bloemen Anders dan andere, dat zijn de sprookjes van Anneke Bloemen èn heel bijzonder, dat ook!Ali bombali kim,De betoverde boom,De droom van Mannetje Klaas,De kermisau... »
De Verloren Prinses door Helena Vansteelant <p>De koningin is gestorven en de koning heeft geen kracht meer om te regeren. Zijn zoon, de prins, moet op zoek naar een prinses om te trouwen zodat het land w... »
De zeemeerminnenprinses door Evi-Sofie Ipenburg Het verhaal gaat over een zeemeerminnenprinses, die jarig is.Op haar feestje komen allemaal vriendinnen. Haar vriendinnen zeggen, dat zij een wens mag doen.Na d... »
9 Sprookjes + 1 extra door Karel Capek 9 SPROOKJES VAN KAREL CAPEK + 1 EXTRA VAN JOSEF CAPEKGa met een detective de wereld over om een tovenaar te vangen en strijd samen met de politie tegen een zeve... »
Jan van Lenthe vertelt (1) Pluimpje en Schuimpje door Jan Van Lenthe Voor zijn lessen wereldverkenning heeft meester Jan van Lenthe - naast feitelijke verhalen - ook grappige, soms sprookjesachtige verhalen geschreven die aanslot... »
Schemerwoud door Kaisa Happonen » Tien dromerige verhalen vol mijmeringen en onverwachte gedachten, over dierendie leven tussen de schemering van de vallende avond en het duister van de nacht.... »
Otto gaat naar school door Yoeri Slegers » Dikke verhalenbundel met hartverwarmende verhalen over een hoogsensitief konijn.» Met kleurrijke tekeningen bomvol dieren en dynamiek.» Met herkenbare schools... »