Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het syndroom van Down door Angela Royston In de reeks Wat is het? wordt aan jonge lezers uitgelegd hoe het is om een bepaalde aandoening of ziekte te hebben.
Het puberboek door Sanderijn van der Doef Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders uitzien, je gaat je ook anders... »
Kijk, dat ben ik! door A. Teerds-Gertenbach Als je volwassen wordt veranderd je lichaam. En dat niet alleen je gaat je ook anders voelen. In dit boekje lees je hoe je met al die veranderingen om kunt gaa... »
In je blootje door I. Bicanic & M. Meijer In je blootje is een verhaal over Luuk en zijn zusje Roos. Ze gaan naar het zwembad, onder de douche, doen een plas en gaan lekker slapen.
Uitgangspunt bij 'In... »
Je groeit in liefde door J. Baas Volledig herziene uitgave. Om kinderen voor te lichten vanaf 8 jaar. Heel praktisch worden vragen beantwoord als Waar kom ik vandaan? Wie ben ik en wie word ik ... »
Tuberculose door K. Routh * Wat is de oorzaak van tuberculose (tbc)?
* Kan tbc met succes behandeld worden?
* Waarom is tbc zoÂn groot probleem in de wereld?
In Tuberculose wordt uitg... »
Een nieuwe baby betekent een hele verandering voor de andere kinderen in het gezin. Dit leuke voorleesboe... »
Dat is fijn door I. Bicanic & M. Meijer In Dat is fijn spelen Luuk en zijn zusje Roos buiten met andere kindjes en hangen later thuis op de bank. Het gaat in dit verhaal over verschillende manieren va... »