Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ritchy op kamp door Daan Verver Na <em>Ritchy aan de bal!</em> is er nu een tweede, los te lezen jeugdboek van Gymmeester Daan. Ritchy en zijn vrienden Mats en Sharona gaan op schoolkamp en ko... »
Sara Paletti - De villaflat door Manon Sikkel Na Sara Paletti en Sara Paletti - Thuis verschijnt Manon Sikkels derde boek over de onverwoestbaar optimistische Sara Paletti. Met vrolijke fullcolourillustrati... »
Help hoe reizen we verder in de tijd door Larry Hayes De buitenaardse avonturen van Eliza en Johnnie gaan verder in Help, hoe reizen we terug in de tijd? van Larry Hayes. In dit derde en laatste deel hebben de twee... »
De Vikingen en het orakel door Malin Falch Na <em>Noorderlicht - Reis naar de Reuzenvallei</em> gaat Sonja's avontuur verder in dit magische tweede deel van auteur-illustrator Malin Falch.
Altijd feest met Kolletje & Dirk door Natascha Stenvert & Pieter Feller Kolletje en Dirk van auteur Pieter Feller en illustrator Natascha Stenvert vieren feest. In 2025 bestaan ze twintig jaar. Speciaal voor dit jubileumjaar verschi... »
Waarom niet? door Smriti Halls & Steve Small Kleine Tijger - Waarom niet? van auteur Smriti Halls en illustrator Steve Small (bekend van De eend die niet van water hield) is een op rijm geschreven prentenb... »
Namasté motherf*ckers door Cally Beaton <p>In Namasté Motherfckers* laat Cally Beaton zien dat de menopauze geen eindpunt is, maar juist een nieuw begin. Ze gaf haar succesvolle carrière in de media o... »
Ik ben toch niet gek? Ik ben in de overgang door Arentina Drenth <p>Ik ben toch niet gek? Ik ben in de overgang van Arentina Drenth laat zien hoe de overgang niet alleen fysieke, maar ook mentale uitdagingen met zich meebreng... »
Het DOSE effect door Tj Power <p>Het DOSE effect van TJ Power laat zien hoe je je brein opnieuw in balans brengt. In een wereld vol prikkels – van smartphones en suiker tot alcohol en roken ... »
Geniet er maar van! door Luuk Ikink & Simone Wijnands <p>In Geniet er maar van! nemen Luuk Ikink en Simone Wijnands je mee in hun chaotische, maar gezellige gezinsleven met drie kinderen, een hond en een kat. Zoals... »