Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Van boeken ga je denken
Van boeken ga je denken door R. Anthone & S. Moors
filosoferen met kinderen aan de hand van jeugdliteratuur... »
 
 
 
 
 

(Vecht)scheiden doet lijden
(Vecht)scheiden doet lijden door Richhard van Schaik
Echtscheiden. Wat zijn de valkuilen, hoe voorkom je een vechtscheiding of hoe stop je het, voordat je zelf, of de kinderen ten onder gaan aan stress en verdriet... »
 
 
 
 
 

Techniek biedt zoveel meer!
Techniek biedt zoveel meer! door
 »
 
 
 
 
 

De arbeidsmarkt van het HAO
De arbeidsmarkt van het HAO door M.C. Gimbrere
... »
 
 
 
 
 

Academische criteria voor bachelor en master curricula = Academic criteria for bachelor and master curricula
Academische criteria voor bachelor en master curricula = Academic criteria for bachelor and master curricula door A.W.M. Meijers, C.W.A.M. van Overveld & J.C. Perrenet
... »
 
 
 
 
 

50
50 door Hester van de Grift & Willem Wisselink
 »
 
 
 
 
 

Inspiratiespel Netwerkleren
Inspiratiespel Netwerkleren door M. Traudes & P. Coors
 »
 
 
 
 
 

Uit de school
Uit de school door Graa Boomsma
Barre ervaringen van een bevlogen docent<br/><br/>Wat gebeurt er tegenwoordig in een klaslokaal vol pubers? Hoe taalvaardig is een havoleerling? Bestaat er nog ... »
 
 
 
 
 

Leren en lesgeven met ict in het basisonderwijs: CLC Arnhem
Leren en lesgeven met ict in het basisonderwijs: CLC Arnhem door Dana Uerz, Kirsten de Ries & Marijke Kral
 »