Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vlinder door Martine Kamphuis Farida heeft het moeilijk nu haar vriendje en beste vriendin meer tijd met elkaar doorbrengen dan met haar. Maar dan ontmoet ze Tess, een meisje dat er net zo e... »
Het (verschrikkelijk) zeurende beschuitje door Ilse Hermans <p>Dit is het verhaal van het Verschrikkelijk Zeurende Beschuitje, Het is er geen waarbij je stil moet zitten luisteren.</p><p>Jij beslist wat er gebeurt, je ma... »
Fromage door Bart Cannaerts & Koen Brandt Hamza is verzot op voetbal. ‘Maar een goede voetballer worden, lukt nooit', denkt hij. Hij is tenslotte maar een kleine, verlegen muis. Een muis die een beetje ... »
Het weeshuis in de azuurblauwe zee door T.J. Klune Linus Baker leidt een rustig, afgezonderd leven en is maatschappelijk werker bij het Ministerie van Toezicht Magische Jongeren. Hij krijgt de bijzondere opdrach... »
De woeste waterstaf door Tamara Geraeds Dit is deel 3 van de avonturenserie Christopher Plum. Klik voor de andere delen op de serie Kinderboek en Kids bij dit boek, of klik op de naam van de auteur.ME... »
Het oog der verschrikkingen door Tamara Geraeds Dit is deel 2 van de avonturenserie Christopher Plum. Klik voor de andere delen op de serie Kinderboek en Kids bij dit boek, of klik op de naam van de auteur.ME... »
Vakantiekado door Dido Michielsen & Riet Van Merwijk-kunst »
De goede helper door Sanne Lingstuyl ‘U vult mijn hart met zoveel liefde. Liefde begint waar iedereen meetelt. Er is geen wij en zij. Er is wij samen. Wij samen maken het leven mooi.’In dit vervolg... »