Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Naar huis door Ina van der Beek Er lijken gelukkige tijden aan te breken voor Sinie als ze samen met haar kinderen intrekt bij haar nieuwe liefde Ad, met wie ze net getrouwd is. Maar dan versc... »
Rafaela's dochter door Greetje van den Berg Als ze in verwachting zijn van hun tweede kindje, voe-len Jos en Rafaela zich de koning te rijk. Ze dromen van een huisje op het platteland waar hun dochter Tir... »
De weg die wij gaan door Catalijn Claes Een leven opbouwen na Nederlands-IndiĆ«Wanneer Kars Lansink terugkeert na zijn diensttijd in Nederlands-IndiĆ«, is hij klaar voor het geluk. Hij gaat op zoek naar... »
Zussen door Olga van der Meer Samantha, Sabrina en Soraya kregen in hun jeugd weinig aandacht van hun ouders. Dat heeft een stempel gedrukt op de vrouwen, waar ze alle drie op een andere man... »
Over de streep door Johanne A. van Archem Zodra ze voor het altaar staan, zegt haar aanstaande 'nee'. Dat komt Rica wel goed uit, want ze wilde toch al niet met hem trouwen. De enige reden waarom ze erm... »
Als de druiven rijpen door Carla Vermaat In een brief van Hanna, waarin ze aangeeft dat ze ernstig ziek is en dat ze daarom haar jongere zusje wil zien, roept bij Eline moeilijke en verdrietige herinne... »