Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Heimwee en hoop door Pieter L. de Jong <p>‘Heimwee en hoop’ is een meditatiebundel van Pieter L. de Jong over het verlangen naar de nabijheid van God, geschikt als cadeauboek. Iedereen weet wat heimw... »
Moderne profeten door Kees van Ekris Wat is wijsheid in deze gistende tijd, waarin zoveel in beweging is? Hoe kom je waarheid op het spoor? Welke stemmen vertrouwen we? Acht moderne profeten uit de... »
Zielig is niet geestig door André Piet Anderhalf jaar arbeidde Paulus in de Griekse havenstad Korinthe. Tijdens dat verblijf ontstond rond het Goede Bericht dat hij verkondigde, een gemêleerde kring ... »
De kracht van verbeelding door Andrew Wommack Het gebeurt te vaak dat gelovigen bidden voor genezing, maar die genezing nooit ervaren. We bidden voor voorspoed, maar ontvangen die nooit. Hoe komt dat? Omdat... »