Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pinkeltje in Zeeland door Studio Dick Laan <h3>Pinkeltje gaat naar Zeeland!</h3><p>Het is feest! Al honderd jaar zijn Zilvertorendorp en Zeeland bevriend en dat moet gevierd worden. Pinkeltje gaat specia... »
Pinkeltje in Zeeland door Studio Dick Laan <h3>Pinkeltje gaat naar Zeeland!</h3><p>Het is feest! Al honderd jaar zijn Zilvertorendorp en Zeeland bevriend en dat moet gevierd worden. Pinkeltje gaat specia... »
Knorretje komt een Klontemiggel tegen door A.A. Milne <h3>De Winnie de Poeh-boeken zijn ware klassiekers.</h3><p>‘Winnie de Poeh blijft een wonder.’ <strong>Charlotte Dematons</strong></p><p>‘Wie denkt dat Winnie d... »
Poeh gaat op bezoek door A.A. Milne <strong>De Winnie de Poeh-boeken zijn ware klassiekers.</strong><p>‘Winnie de Poeh blijft een wonder.’ <strong>Charlotte Dematons</strong></p><p>‘Wie denkt dat ... »
Niek de Groot gaat voor goud door Lincoln Peirce Dit e-book is een ePub3-bestand, dus geschikt voor tablets en de meeste e-readers met een kleurenscherm (niet geschikt voor zwart-wit e-readers). Controleer of ... »
Hoe dan? door Stephan Pastis <p><em>Hoe dan?</em> is deel 6 in de megapopulaire serie Flip Fiasco, over de legendarische detective.</p><p>Flip gaat op vakantie naar een eiland. Al snel ontd... »
Deze big is boss door Rob Harrell <p><strong>Superheld Batpig gaat de strijd aan met de tijd!</strong></p><p><strong>Over <em>Een BATPIG boek – Een big vliegt uit</em>:
</strong>‘Deze graph... »
De geheime boomhut van Noor en Mila door Myron van der Velden Noor en Mila hebben een boomhut. En die is verboden terrein voor Noors irritante grote broer. Samen doen ze er alles aan om de boomhut voor Floris verborgen te ... »
Een krokodil in het bad! door Diverse auteurs Wat doe je… als er een krokodil in het bad zit? Als je vader per ongeluk de hamster opzuigt? Als je ouders doodsbang zijn voor spinnen, terwijl dat juist jouw f... »
SuperDolfje en de Groene Gigant door Paul van Loon ‘WOE HA HA!’
Een akelige lach schalt door de nacht. De straten liggen vol puin, huizen zijn beschadigd. Een tornado, denkt iedereen de volgende ochtend. Maar Do... »