Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van werkdocument tot eindverslag door Joke Kiewit-Kester Voor studenten is praktijkgericht onderzoek een belangrijk, maar vaak ook lastig onderdeel van de studie. Het uitgangspunt van dit boek is dat onderzoek doen en... »
Literatuur als noodzaak door G.F.H. Raat Over de schrijver Willem Frederik Hermans (1921-1995) en zijn werk zijn al talloze boeken geschreven. 'Literatuur als noodzaak' is echter de eerste studie die de verschillende aspecten van zijn schrijverschap in hun onderlinge samenhang belicht. »
Van Dale Beeldwoordenboek Nederlands-English-Francais-Deutch door Arianne Archambault, Jean-Claude Corbeil & van Dale Van Dale Groot beeldwoordenboek Nederlands Engels Frans en Duits Met 3.500 loepzuivere afbeeldingen stelt dit Van Dale Groot beeldwoordenboek in vier talen je... »
Ooit, elders door Hans van Stralen Verlangen, het is een zo onmiskenbaar, maar ook ongrijpbaar menselijk streven, dat het wellicht alleen in poëtische taal kan worden uitgedrukt. In deze bundel v... »
De grote onleesbare door Janneke Weijermars, Kevin Absillis & Kris Humbeeck <p><em>'Hij leerde zijn volk lezen'</em>. Met deze gevleugelde woorden eerde Vlaanderen ooit zijn eerste volwaardige romanschrijver Hendrik Conscience (1812-188... »